^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dzień Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

                Dnia 13 października w Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Kowalewie Pomorskim odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która przebiegła w bardzo miłej i podniosłej atmosferze.

                Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: p. Jacek Żurawski - Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie, p. Jerzy Koralewski- Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia, p. Halina Dąbrowska - Radna Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim, p. Monika Kozińska - Kierownik referatu ds. Edukacji Oświaty i Wychowania, p. Barbara Niewidział - Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim oraz członkowie Rady Rodziców Przedszkola Publicznego i Przedszkola Niepublicznego.

                Starszaki z grupy "Biedronki” pod kierunkiem wychowawców, p. Magdaleny Studnickiej oraz p. Marcina Działdowskiego, zaprezentowały program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, piosenek, tańca i humorystycznych elementów. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci podziękowały zarówno swoim ukochanym nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie jak i pozostałym pracownikom przedszkola za ich nieocenioną pracę.

 

                Po części artystycznej, głos zabrała p. Ilona Plewa pełniąca obowiązki dyrektora Przedszkola Publicznego im Jana Brzechwy w Kowalewie Pomorskim, która wręczyła nagrody dyrektora i złożyła serdeczne życzenia i podziękowania wszystkim, którzy przyczyniają się do tworzenia jak najlepszych warunków do nauki i pracy w naszej placówce. Podczas uroczystości, Pan Jacek Żurawski - Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie wręczył wyróżnienie w postaci Nagrody Burmistrza p. Dorocie Jurkiewicz i p. Marcinowi Działdowskiemu. Nagrody dyrektora oraz życznia dla pracowników Przedszkola Niepubicznego przekazała p. Joanna Piasecka Dyrektor tej placówki.

Bardzo miłą niespodziankę sprawili również przedstawiciele Rady Rodziców, p. Paulina Wilamowska, p. Justyna Majewska, p. Katarzyna Szczutowska, p. Sandra Rudewicz, p. Marta Surmiak oraz p. Paulina Moszkowicz, którzy obdarowali pracowników przedszkola kwiatami.

To uroczyste spotkanie pozostawiło wszystkim niezapomniane wrażenia.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.JPG24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg30.jpg31.jpg32.jpg33.jpg34.jpg35.jpg36.jpg37.jpg38.jpg39.jpg40.jpg41.jpg42.jpg43.jpg44.jpg46.jpg45.jpg

Copyright © 2023. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.