^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Pasowanie na Przedszkolaka

24 października pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim w życiu przeżyły nowo przyjęte przedszkolaki z Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy oraz Przedszkola Niepublicznego w Kowalewie Pomorskim. Uroczystość rozpoczęła się od powitania licznie przybyłych członków rodzin oraz zaproszonych gości w osobach:

      -p. Jacek Żurawski Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie;

      -p. Monika Piróg Sekretarz Gminy i Sekretarz Fundacji Kowalewo Pomorskie „Uśmiechnij się”;

      -p. Paulina Wilamowska Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Kowalewie Pomorskim;

      -p. Monika Kozińska Kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania;

      -p. Marta Surmiak Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola Niepublicznego w Kowalewie Pomorskim;

      -p. Paweł Grabowski członek Rady Rodziców Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Kowalewie Pomorskim.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Mali artyści

z uśmiechami na twarzach śpiewały piosenki, tańczyły i zmagały się

z różnymi trudnymi zadaniami otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Dały tym samym dowód, jak dużo już potrafią. W czasie uroczystości przedszkolaki potwierdziły swoim zachowaniem, że proces adaptacyjny w przedszkolu dobiegł już końca, zaś one same czują się w nim znakomicie! Występ dzieci wzbudził ogromne emocje wśród rodziców, którzy patrzyli z dumą i podziwem na swoje pociechy, a oklaskom nie było końca.

Kolejnym etapem dopełniającym ten wyjątkowy dzień było uroczyste pasowanie zaczarowanym ołówkiem wszystkich dzieci przez Panią Dyrektor Ilonę Plewę oraz Panią Joannę Piasecką Dyrektor Przedszkola Niepublicznego w Kowalewie Pomorskim . Na pamiątkę dzieci otrzymały przepiękne dyplomy i książkę ufundowane przez Radę Rodziców oraz upominki od Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie, które będą im przypominać, że są już oficjalnie przedszkolakami!

Uroczystość była okazją do poznania nabytych przez 2 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci. To niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla przedszkolaków, członków rodzin jak i nauczycieli.

Gratulujemy przedszkolakom i życzymy, aby Ich dzieciństwu nadal towarzyszyły: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów. Aby pozostały takie jakie są - wspaniałe        

i radosne!

Copyright © 2023. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.