JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/kasiadzienprzedszkolaka2019.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/kasiadzienprzedszkolaka2019

Gminny Dzień Przedszkolaka w Kowalewie Pomorskim - takich dni w przedszkolu dzieci życzą sobie jak najwięcej:)

"Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Tym bardziej cieszymy się, że w Kowalewie Pomorskim Dzień Przedszkolaka został zainaugurowany już wcześniej. Tradycją stało się, że na terenie naszej gminy przedszkolaki z różnych placówek miło spędzają swoje święto na oglądaniu przedstawień w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury. Tego dnia na widowni spotkały się dzieci z oddziałów zerowych z Pluskowęs, Wielkiej Łąki, Wielkiego Rychnowa, Mlewa, Kowalewa Pomorskiego oraz z Niepublicznego Przedszkola Entliczek – Pentliczek, a także przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim.
         Dzięki porozumieniu organizatorów tego radosnego święta – p. Jackowi Żurawskiemu, Burmistrzowi Miasta Kowalewo Pomorskie, p. Joannie Piaseckiej, Dyrektorowi Przedszkola Publicznego oraz p. Barbarze Niewidział, Dyrektorowi Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w czerpiącym ze źródeł rosyjskiej baśni i opowiadającym o najważniejszych wartościach spektaklu Teatru „Vaśka” pt. „Konik Garbusek”.
       Swoje życzenia z okazji zbliżającego się święta przekazali przedszkolakom uczestniczący w imprezie organizatorzy, a na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał „małe co nieco”, czyli sok i wafelek.
20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, gdyż Sejm w 2013 roku przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej
        w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim planowany jest przemarsz starszych przedszkolaków z uśmiechem na twarzy i radosnymi okrzykami. Mamy tylko nadzieję, że pogoda nam w tym nie przeszkodzi.

{gallery}galeria/kasiadzienprzedszkolaka2019{/gallery}