JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/WycieczkanapPływalnie.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/WycieczkanapPływalnie

Wycieczka na Pływalnie

6 lutego 2020r. dzieci z grup najstarszych naszego przedszkola udały się na Pływalnię w Kowalewie Pomorskim. Powitała nas p. Ewa Dąbkowska kierownik Pływalni. W czasie wycieczki przedszkolaki zapoznały się z obiektem oraz ogólnymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy na krytej pływalni. Miały też możliwość zobaczyć „serce pływalni” od strony zaplecza. Dzieci były zaciekawione i zadowolone z wyprawy. Poznały pracę ratownika oraz dowiedziały się, co należy zabierać ze sobą na basen. Ponadto usłyszały co wolno, a czego nie wolno robić na basenie. Spotkanie przebiegło bardzo sprawie i w znakomitej atmosferze. Wizyta na krytej pływalni miała zachęcić przedszkolaków do aktywnego wypoczynku. Na zakończenie pani Kierownik wręczyła dzieciom- kolorowe baloniki, dzięki którym maluchy mogą ćwiczyć długość oddechu. Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, ze wrócą tu jak najszybciej, aby móc skorzystać z basenu.

{gallery}galeria/WycieczkanapPływalnie{/gallery}