JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/jagus/public_html/przedszkole/images/galeria/55spotkaniezpielęgniarka.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/55spotkaniezpielęgniarka

Spotkanie z panią pielęgniarką.

Dnia 18 października naszą grupę odwiedziła Pani Gizela – babcia Ksawerego, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w przychodni. Dzieci słuchając bajeczek czytanych przez naszego gościa dowiedziały się m.in. co to znaczy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie odżywiać oraz w jaki sposób zachowywać zasady higieny. Następnie Pani Gizela zademonstrowała nam niektóre przybory niezbędne podczas swojej pracy. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały prezenty w postaci naklejek „Dzielny pacjent” oraz słodkich lizaków. Bardzo dziękujemy za wspaniałą wizytę – zdobytą wiedzę wykorzystamy podczas zabaw w kąciku lekarskim.

{gallery}galeria/55spotkaniezpielęgniarka{/gallery}